PİRİNÇOĞLU İNŞAAT A.Ş.

Başkanın Mesajı


İnşaat sektörü, sahip olduğunuz vizyon ve deneyim kadar, hayata geçirdiğiniz her projenin önünden gururla geçmenizi gerektiren, aynı zamanda insan hayatının sorumluluğunu da taşıyan ciddi bir sektördür.


Ekip çalışmasına değer veren, tutarlı, ilkeli yönetim anlayışıyla yola çıkarak kurduğumuz Pirinçoğlu İnşaat A.Ş. ile deneyim ve bilgi birikimini çözüme dönüştüren, her zaman yenilikleri amaç edinen, üretken ve fark oluşturan bir firma olma gayesiyle inşaat faaliyetleri ile sektörde uzun yıllar hizmet vermek istiyoruz.


Geleceğin Türkiye’sinde de hiç şüphesiz ekonomik ve sosyal etkileri açısından baş sektörlerden biri olmaya devam edecek olan inşaat-taahhüt sektöründe, aynı kararlılıkla; dürüstlük, çalışkanlık, sorumluluk ilkeleriyle faaliyet göstermeye devam edecek olan şirketimiz; evrensel ölçekte yetişmiş nitelikli insanlarımızla birlikte gücüne güç katacak ve ülke ekonomisine hizmet vermeye devam edecektir.


Sektörel bazda, dünyada önemli bir yer edinmiş türk müteahhitleri arasında farklı bir ses olmayı ve üzerimize düşen oranda sektöre katkıda bulunmayı hedeflemekteyiz.


Üreteceğimiz projelerde birlikte olmayı diler, saygılarımı sunarım.

Burçin PİRİNÇ
Yönetim Kurulu Başkanı
İnşaat Yüksek Mühendisi